soft99

Kierowcy podczas podróży mogą napotykać wiele najróżniejszych problemów. Bez względu na to, czy chodzi o trasy krótkie, czy długie, niejednokrotnie narzekamy no niezbyt dobrą widoczność. Przyczyną mogą być brudne szyby, ale również zaparowane. Można sobie jednak z tym kłopotem szybko poradzić.

Czy produkt Soft99 pomoże na zaparowane szyby?

Prawdziwą zmorą wielu kierowców niedoświadczonych, ale nawet zawodowych są właśnie zoperowane szyby. Szczególnie to jest uciążliwe, jeżeli bardzo się spieszymy, a samochód jest źródłem zarobkowania. W takich okolicznościach będzie się liczyć każda minuta, a więc komfort jazdy i pole widzenia musimy mieć gwarantowane. Powodów występowania takich problemów może być oczywiście wiele. Jedną z przyczyn są, chociażby niesprawne nawiewy. To właśnie wtedy zaburzona jest prawidłowa cyrkulacja powietrza. Jeżeli wentylator nie będzie działać tak, jak powinien, to w takich okolicznościach szyby natychmiast będą się pokrywać wilgotnym filmem. W takiej sytuacji oczywiście sprawdzi się środek taki jak Soft99, co nie zmienia faktu, że powinniśmy zlokalizować przyczynę występowania takich problemów. Jak na pewno zauważyliśmy, szyby szczególnie będą parować w okresie jesiennym i zimowym. To wtedy właśnie jest bardzo duża wilgotność powietrza, a dodatkowo niejednokrotnie wchodzimy do samochodu w zaśnieżonych butach albo z mokrym parasolem. Wtedy właśnie woda zaczyna parować i w aucie poziom wilgotności będzie szybko wzrastać. Para się wtedy unosi i będzie się osadzać na szybach pojazdu. Wtedy właśnie należy wykorzystać Soft99.

Jak wykorzystywać chemię samochodową?

Oczywiście wykorzystanie takich produktów jest bardzo proste, a będzie przeciwdziałać występowaniu przyszłych problemów. Główną zaletą produktów takich jak Soft99 jest właśnie usuwanie zabrudzeń i to błyskawicznie. Regularnie stosowana aplikacja będzie skutecznie zapobiegać przyleganiu brudu i kurzu do szyb. W ten sposób gwarantowaną będziemy mieli większą czystość tych powierzchni. Wystarczy wstrząsnąć puszką i rozpylić bezpośrednio środek na szybę. Można wykorzystać ręcznik papierowy lub chustkę, aby rozprowadzić równomiernie środek na szybie. Warto też oczywiście w przypadku zaparowanych szyb pamiętać nie tylko o wentylatorze, ale również o sprawnie działającej klimatyzacji. Dlatego należy układ ten regularnie ozonować i czyścić. Nie zapominajmy też naturalnie o uzupełnianiu czynnika chłodzącego.